Od wielu lat naszą misją jest oferowanie najlepszej jakości urządzeń AGD, na rynku działamy już ponad 20 lat i przez ten czas udało nam się nie tylko wprowadzić innowacyjne rozwiązania do polskich domów, ale przede wszystkim zmienić myślenie o wyposażeniu kuchni. Nie musi być ona tylko funkcjonalna, może być również piękna. Latami wyszukiwaliśmy na całym świecie produkty łączące w sobie design, wyjątkową funkcjonalność oraz doskonałej jakości materiały. Zwieńczeniem naszych poszukiwań jest serwis PiękneKuchnie.com, na którym prezentujemy Państwu kolekcje unikatowych urządzeń z duszą, tworzonych ręcznie przez wybitnych specjalistów, technologów i inżynierów. Wszystkie dostępne w naszym serwisie marki zostały wyselekcjonowane wśród najlepszych twórców m.in. z Włoch, Szwajcarii, Szwecji czy Stanów Zjednoczonych.

 

Już od dziś w serwisie PiękneKuchnie.com znajdą Państwo:

 

  • Szeroką gamę sprzętów kuchennych włoskiej marki Bertazzoni
  • Wyjątkowe włoskie kuchnie marki Steel Cucine
  • Wielofunkcyjne włoskie zlewozmywaki Artinox
  • Szwajcarskie baterie kuchenne marki KWC
  • Unikatowe okapy włoskiej marki FIM

 

Wszystkie produkty marek Bertazzoni, KWC, Steel Cucine, Artinox czy FIM oferujemy online w wyjątkowym serwisie PiękneKuchnie.com, jak i stacjonarnie w salonie w Katowicach.

Odkryj włoski design i zaawansowane technologie urządzeń Bertazzoni: kuchni, piekarników, płyt, okapów, lodówek oraz zmywarek. Bertazzoni zostało założone w 1882 roku. Kuchnia jest sercem domu – to Bertazzoni wiedziało od zawsze, dlatego też urządzenia tej firmy są produkowane aby pomóc użytkownikom dostarczyć najlepsze domowe posiłki na rodzinny stół.

Historia firmy Steel jest historią rodziny. Jej początek sięga 1922 roku, kiedy Angelo Po – prawdziwy pionier w branży – założył rzemieślniczy warsztat obróbki stali produkujący pierwsze kuchenki opalane drewnem. Stopniowo osiągał coraz większe sukcesy dzięki produkcji nowoczesnych modeli dla restauracji. W 1999 roku bracia i siostry Po postanowili założyć nową działalność, podążając śladami swojego dziadka. Ich inspirujący pomysł zakładał przeniesienie technologii i wiedzy zdobytych podczas produkcji profesjonalnych kuchni na rynek urządzeń przeznaczonych dla gospodarstw domowych. Obecnie oferta Steel to nie tylko szerokie spektrum urządzeń kuchennych o funkcjonalności najwyższej klasy: Steel projektuje koncepcje i realizuje rozwiązania.

Wysokiej jakości okapy kuchenne produkowane we włoskiej miejscowości Jesi.

ARTINOX został założony w 1985 roku przez Mario Zanardo w Conegliano, jednej z najważniejszych włoskich stref przemysłowych znanych z przetwarzania stali nierdzewnej. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zlewozmywaków kuchennych, a wszystkie kolekcje są projektowane i produkowane z pasją we własnej fabryce, a następnie dystrybuowane na całym świecie.

KWC
Bez nazwy-2

Higiena, bezpieczeństwo, ochrona środowiska i entuzjazm. Nie są to przypadkowe wartości, ale postawa oparta na prawie 150-letniej tradycji.