O nas.

Kuchnia to nie tylko serce domu, ale i jego dusza. To miejsce, gdzie spotykają się pasje, realizują inspiracje, tworzą się smaki, a nawet rodzi się miłość. To miejsce codziennych rytuałów wszystkich członków rodziny. Te wszystkie ważne momenty potrzebują wyjątkowej przestrzeni, dlatego w odpowiedzi na to wyzwanie stworzyliśmy PiękneKuchnie.com.

To nowa marka na polskim rynku, której misją jest oferowanie produktów najwyższej klasy, tworzonych ręcznie, z zachowaniem tradycji i szacunku do pasji twórców, najlepszej jakości materiałów oraz najnowszych technologii. Marki, których produkty AGD oferujemy w serwisie PiękneKuchnie.com to wyjątkowe urządzenia, charakteryzujące się unikatowym designem, niebywałą jakością i niespotykanym pięknem. To urządzenia tworzone przez najlepszych specjalistów z całego świata, zebrane w jednym miejscu, aby ułatwić Państwu wykreowanie wymarzonej kuchni i tworzenie w niej nie tylko pysznych potraw, ale także najpiękniejszych wspomnień.

Showroom

Lokalizacja

Katowice, al. Roździeńskiego 191/9 – galeria Home Concept

Powierzchnia

300 m²

Ekspozycja

Ponad 100 urządzeń.

Producenci

Ekspozycja składająca się z urządzeń ponad 20 producentów.

W celu profesjonalnego omówienia wybranego sprzętu AGD oraz przygotowania indywidualnej oferty bardzo prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie wizyty w salonie pod adresem: salon@pieknekuchnie.com lub numerem telefonu: 600 932 050.

Dlaczego my

Lata doświadczenia

Doświadczenie zdobyte przez ponad 20 lat pracy w branży.

Obsługa klienta

Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego kontakt z naszym zespołem jest dostępny zarówno w formie e-mail jak i telefonu. Nie używamy chatbotów - każdą kwestią zajmujemy się osobiście.

Rozwiązania dla Ciebie

Produkty dobieramy indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb. W naszym sklepie możesz liczyć na kompleksowe doradztwo - odpowiemy na Twoje pytania i znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Nasi partnerzy