Dostawa i płatności

Dostawa

Dostawa produktów zakupionych w naszym sklepie odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich: Raben, zadbano (wcześniej DTS), DHL lub transportem własnym.

Termin realizacji

Termin realizacji wyznaczamy indywidualnie, w zależności od preferencji klienta oraz dostępności towaru - aby uzgodnić szczegóły skontaktuj się z naszym Biurem.

Formy płatności

Dostępne formy płatności: PayU, PayU raty, PayU raty 0%, przelew tradycyjny, płatność za pobraniem oraz płatność w siedzibie firmy (kartą lub gotówką).

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty dostępny z naszego magazynu znajdującego się w Katowicach przy al. Roździeńskiego 191/9 (galeria HOME CONCEPT) możliwy jest po wcześniejszym ustaleniu.

Dane do przelewu:

BANK PEKAO S.A.
41 1240 6410 1111 0010 4213 3482

FAQ PayU Raty

Najczęściej zadawane pytania

Raty PayU są dostępne w pieknekuchnie.com, jeśli Twoje zakupy wraz z kosztami wysyłki mieszczą się w przedziale od 300 do 50 000 zł. W ramach czasowo ograniczonej oferty, PayU może udostępnić możliwość złożenia Zamówień dla innych kwot niż wskazane powyżej o czym Klient jest poinformowany w trakcie składania Zamówienia.

Zapraszamy Cię do objerzenia krótkiej animacji (1 min 21 sek.)

Organizacje Finansujące, które współpracują̨ z PayU na podstawie odrębnych umów. Aktualna lista Organizacji Finansujących dostępna jest TUTAJ.

 

PayU jest pośrednikiem kredytowym, wpisanym do rejestru pośredników kredytu konsumenckiego prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem RPK006833.

 

PayU jest podmiotem pośredniczącym pomiędzy Klientem a Organizacją Finansującą.

 

PayU współpracuje z Organizacjami Finansującymi na podstawie odrębnych umów.

 

Zasady świadczenia pośrednictwa kredytowego przez PayU określa Regulamin usługi pośrednictwa kredytowego PayU.

Umowa o Kredyt Standardowy lub o Kredyt 0% w ramach Raty PayU zawierana jest między kredytobiorcą a Organizacją Finansującą̨, z którą̨ PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Przykłady reprezentatywne dotyczące poszczególnych wariantów produktu Raty PayU oraz Regulamin Kredytu 0% w ramach Raty PayU dostępny jest TUTAJ.

Zgodnie z art. 27. ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

▪ W celu odstąpienia od tak zawartej umowy, konsument wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu (odstąpieniu od umowy sprzedaży) i zwraca towar.

▪ Po spełnieniu wymogów formalnych i zaakceptowaniu zwrotu towaru, sklep dokonuje za pomocą Systemu PayU zwrotu do PayU (częściowego lub całościowego) środków pochodzących z kredytu, którymi Kupujący sfinansował zakup.

▪ PayU przekazuje następnie środki ze zwrotu bezpośrednio do Organizacji Finansującej, z którą Kupujący zawarł umowę kredytową.

▪ PayU każdorazowo poinformuje Kupującego (e-mail) o odnotowanym zwrocie wraz z podaniem szczegółów zwrotu oraz płatności ratalnej, której dotyczył zwrot.

▪ W celu zapewnienia prawidłowej obsługi umowy kredytowej po zwrocie środków, w tym złożenia dyspozycji odstąpienia lub dokonania wcześniejszej spłaty, Kupujący powinien każdorazowo skontaktować się bezpośrednio z Organizacją Finansującą

 

Wyjątki
Przepisy prawa mogą określać wyjątki kiedy prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje. Takie sytuacje określa na przykład art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, gdzie między innymi prawo odstąpienia nie przysługuje Kupującemu zawierającemu umowę o zakup biletów na wydarzenia rozrywkowe, sportowe lub kulturalne poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość.

Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli Organizacja Finansująca nie udzieli Ci kredytu lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy kredytowej.

Aby zrealizować zakup, możesz wrócić do sklepu i wybrać inną formę płatności.