FIM, marka firmy Sil Fim, ma ducha produkcyjnego w swoim DNA. Zawdzięcza to swojemu powstaniu, wzrostowi i rozwojowi, połączeniu stałych wysiłków w opracowywanie nowych rozwiązań, materiałów i technik produkcji z determinacją, pragmatyzmem i poświęceniem dla produktu. FIM jest częścią firmy, która składa się z wielu ludzi, wielu rąk, głów i serc. Wielu silników, które utrzymują energie i zasoby w ciągłym ruchu i rozwoju, aby móc współdziałać i obsługiwać międzynarodowe rynki i graczy. FIM jest ostateczną syntezą przetwarzania powietrza, Airworks, paradoksem modelu przemysłowego, który ma na swoim rdzeniu relacje między człowiekiem, technologią i terytorium.

Previous slide
Next slide

Strukturalna i wysokiej jakości rzeczywistość.

Zakłady produkcyjne w Jesi zajmują obszar 20 000 m². Są one bezpośrednio połączone z działami technicznymi, które stanowią rdzeń firmy dla badań, rozwoju i finalizowania nowych modeli. Dzięki wysokiej jakości produktów i szerokiemu programowi, Sil Fim jest dumny z pozycji absolutnego wzorca na rynkach krajowych i międzynarodowych. Misją zawsze jest to samo, czyli przewidywanie potrzeb rynków, gwarantując jakość i bezwzględną bezpieczeństwo. Szczególna uwaga skierowana na projektowanie, innowacje technologiczne związane z doświadczeniem i umiejętnościami techników i menedżerów, pozwala być punktem odniesienia dla tych, którzy kochają „Made in Italy”, które jest znane i doceniane na całym świecie za swoje pomysły, treści i obrazy.

Nasze materiały są wyrazem siły i piękna.

Approksymujemy obróbkę stali, jakby była sztuką: dlatego wybieramy tylko najwyższej jakości surowce o odpowiedniej grubości, by zapewnić trwałość i precyzję podczas kształtowania, spawania i satynowania metalu. Zręcznie łączymy płaskie i zakrzywione powierzchnie. Wiemy, jak wytwarzać produkty z różnych materiałów, by osiągnąć różne efekty i służyć różnym celom: wyjątkowe dzieła sztuki, w całości wykonane w naszym zakładzie. Na każdym etapie procesu, nasi eksperci ręcznie sprawdzają produkt, aby zagwarantować doskonały rezultat. Dzięki takiej stałej kontroli jakości wytwarzamy wyjątkowe produkty, efekt pracy naszych projektantów, umiejętności naszych rzemieślników i wyboru wysokiej jakości materiałów.
Previous slide
Next slide